Výběrová komise (VK) má především na starosti výběr projektů a je volena Valným shromážděním členů MAS. VK je pětičlenná s mandátem na jeden rok. Někteří členové VK nemusí pocházet přímo z členské základny MAS. Při výběru projektů je minimální počet hlasujících členů VK 3. Jediným úkolem výběrové komise je hodnocení předložených žádostí dle předem stanovených preferenčních kritérií a následně sestavení pořadí přeložených žádostí.
 
Jednací řád Výběrové komise – ke stažení ZDE
 
Aktuální složení Výběrové komise
Funkční období 1. 1. 2021 – 31. 12. 2021
 
 Členský subjekt  Zástupce  Sektor  Zájmová skupina
Svazek obcí Slav. les Aurelie Skřivanová (předseda) Veřejný Rozvoj regionu
Úněšovský statek, a.s. Jiří Vaněk Soukromý Zemědělství a lesnictví
Obec Kolová Jakub Jiskra Veřejný Rozvoj regionu
Pavel Špak FO Soukromý Cestovní ruch
Pod střechou, z.s. Jiří Schierl Soukromý Kulturní dědictví a památky
 
Archiv složení Výběrové komise
 
5) zvolena 12. 12. 2019, mandát do 31. 12. 2020:

Svazek obcí Slavkovský les – Aurelie Skřivanová – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Obec Kolová – Jakub Jiskra – Rozvoj regionu/veřejný
Pavel Špak – FO – Cestovní ruch/soukromý
Pod střechou, z.s. – Jiří Schierl – Kulturní dědictví a památky/soukromý
 
4) zvolena 6. 12. 2018, mandát do 12. 12. 2019:

Svazek obcí Slavkovský les – Marie Šašková – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Lesní společnost Bečov, s.r.o. – Petr Kužvart – Zemědělství a lesnictví / soukromý
ZŠ a MŠ Bezvěrov – Hana Žemličková – Sport a volný čas dětí a mládeže/veřejný
Golf klub Teplá – Ivana Jančarová – Sport a volný čas dětí a mládeže/soukromý
 
3) zvolena 12. 1. 2018, mandát do 6. 12. 2018:

Svazek obcí Slavkovský les – Marie Šašková – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
ARBO-zahradnictví – Miroslav Falkenauer – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Město Bochov – Miroslav Egert – Rozvoj regionu/veřejný
Úterský spolek BART – Tomáš Kaiser – Kulturní a přírodní dědictví/soukromý
 
2) zvolena 12. 1. 2017, mandát do 12. 1. 2018:

Svazek obcí Slavkovský les – Marie Šašková – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
ARBO-zahradnictví – Miroslav Falkenauer – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Město Bochov – Miroslav Egert – Rozvoj regionu/veřejný
Pod střechou, z.s. – Jiří Schierl – Kulturní a přírodní dědictví/soukromý
 
1) zvolena 10. 12. 2015, mandát do 10. 12. 2016:

Svazek obcí Slavkovský les – Marie Šašková – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
ARBO-zahradnictví – Miroslav Falkenauer – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Město Bochov – Miroslav Egert – Rozvoj regionu/veřejný
Pod střechou, z.s. – Jiří Schierl – Kulturní a přírodní dědictví/soukromý
 
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
0
0
0
s2sdefault