Kontrolní komise má tři členy a všichni jsou volení z partnerů MAS na čtyřleté funkční období. Mimo jiné má tyto úkoly: dohlíží na to, že MAS vyvíjí činnost v souladu se zákony, platnými pravidly, standardy MAS a SCLLD; kontroluje metodiku způsobu výběru projektů MAS a její dodržování, včetně vyřizování odvolání žadatelů proti výběru MAS; zodpovídá za monitoring a hodnocení SCLLD jako celku.
 
Jednací řád Kontrolní komise:
Verze platná od 27. 10. 2020 (aktuální) – ke stažení ZDE
Verze platná v období 12. 1. 2015 – 27. 10. 2020 – ke stažení ZDE
 
Aktuální složení Kontrolní komise
Funkční období 1. 1. 2019 – 31. 12. 2022
 
Členský subjekt Zástupce Sektor Zájmová skupina
Město Bochov Miroslav Egert (předseda) Veřejný Rozvoj regionu
Farma Otročín, a.s. Ing. Richard Tintěra Soukromý Zemědělství a lesnictví
Kanonie premonstrátů Teplá Filip Zdeněk Lobkowicz, OPraem. Soukromý Kulturní dědictví a památky
 
Archiv složení Kontrolní komise
 
1) zvolena 12. 1. 2015, mandát do 31. 12. 2018:

Obec Úněšov – Mgr. Marie Nechutná (předsedkyně) – Rozvoj regionu/veřejný
Zahrada Teplá – Ing. Petr Šindelář – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Kanonie premonstrátů Teplá – Filip Zdeněk Lobkowicz, OPraem. – Kulturní a přírodní dědictví/soukromý
 
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
0
0
0
s2sdefault