Valné shromáždění členů je nejvyšším orgánem MAS Kraj živých vod, z. s. Členem valného shromáždění jsou všichni členové místního partnerství – jedná se tedy o nejpočetnější orgán MAS. Každý člen má při rozhodování jeden hlas. Valné shromáždění členů se schází nejméně jednou ročně, v případě potřeby i častěji. Pravomoci orgánu vycházejí se stanov MAS Kraj živých vod, z. s.

Jednací řád valného shromáždění členů – ke stažení ZDE

36 členů MAS je podle stavu k 1. 9. 2020 rozděleno do sedmi zájmových skupin:

  Zájmová skupina Počet členů
1 Zemědělství a lesnictví 9
2 Cestovní ruch 3
3 Přírodní dědictví a ochrana životního prostředí
3
4 Kulturní dědictví a památky 6
5 Sport a volný čas dětí a mládeže 4
6 Živnostník – řemeslník 3
7 Rozvoj regionu 8


Seznam členů MAS k 1. 9. 2020:

Název subjektu Sídlo/obec Jméno zástupce subjektu pro MAS Zájmová skupina Postavení a funkce v MAS
Probitas, s.r.o. Teplá Vladimír Erps Zemědělství a lesnictví Výbor partnerství
ARBO - zahranictví s.r.o Všeruby Miroslav Falkenauer Zemědělství a lesnictví Člen MAS
Václav Škalda Bezvěrov Václav Škalda Zemědělství a lesnictví Člen MAS
Lesní společnost Bečov s.r.o Bečov nad Teplou Ing. Petr Kužvart Zemědělství a lesnictví Člen MAS
Zahrada Teplá s.r.o. Teplá Ing. Petr Šindelář Zemědělství a lesnictví Člen MAS
Úněšovský statek a.s. Úněšov Jiří Vaněk Zemědělství a lesnictví Výběrová komise
Farma Otročín a.s. Otročín Richard Tintěra Zemědělství a lesnictví Kontrolní komise
Statek Dlouhá Lomnice s.r.o. Bochov Jiří Kaufman
Zemědělství a lesnictví Člen MAS
Marie Květoňová Útvina Marie Květoňová Zemědělství a lesnictví Člen MAS
Ing. Jiří Šindelář Bečov nad Teplou Ing. Jiří Šindelář Cestovní ruch Člen MAS
Olga Haláková Bečov nad Teplou Olga Haláková Cestovní ruch Výbor partnerství
Bohuslav Prchal Krsy Bohuslav Prchal Cestovní ruch Člen MAS
ZO ČSOP Berkut Teplá Ing. Jiří Šindelář Přírodní dědictví a ochrana ŽP Výbor partnerství
Správa CHKO Slavkovský les Mariánské Lázně Ing. Jindřich Horáček, Ph.D. Přírodní dědictví a ochrana ŽP Člen MAS
Aktivity Pro, o.s. Plzeň Mgr. Vladislav Houda Přírodní dědictví a ochrana ŽP Člen MAS
Kanonie premonstrátů Teplá Teplá Filip Zdeněk Lobkowitz Kulturní dědictví a památky Kontrolní komise
Úterský spolek BART Úterý RNDr. Tomáš Kaiser Kulturní dědictví a památky Výbor partnerství
Lukáš Mülling Úněšov Lukáš Mülling Kulturní dědictví a památky Člen MAS
Obnova obce Trhomné, z.s. Manětín Lukáš Mülling Kulturní dědictví a památky Člen MAS
Pod střechou, z.s. Žlutice Jiří Schierl Kulturní dědictví a památky Výběrová komise
OSVALD, z.s. Chodová Planá Aleš Moravec Kulturní dědictví a památky Člen MAS
TJ Sokol Teplá Teplá Martin Klepal Sport a volný čas dětí a mládeže Člen MAS
ZŠ a MŠ Bezvěrov Bezvěrov Mgr. Hana Žemličková Sport a volný čas dětí a mládeže Člen MAS
Golf klub Teplá Teplá Ivana Jančarová Sport a volný čas dětí a mládeže Člen MAS
Ing. Václav Kotlaba Úněšov Ing. Václav Kotlaba Sport a volný čas dětí a mládeže Výbor partnerství
Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje Cheb Ing. Josef Ciglanský Živnostník – řemeslník Člen MAS
Ing. Kateřina Bečková Otročín Ing. Kateřina Bečková Živnostník – řemeslník Člen MAS
Roman Veselovský Teplá Roman Veselovský Živnostník – řemeslník Výbor partnerství
Svazek obcí Slavkovský les Teplá Marie Šašková Rozvoj regionu Výběrová komise
Svazek obcí Krašov Krsy Jan Orosz Rozvoj regionu Výbor partnerství
Obec Kolová Kolová Jakub Jiskra
Rozvoj regionu Výběrová komise
Město Krásné Údolí Krásné Údolí Ing. Martin Frank Rozvoj regionu Výbor partnerství
Obec Úněšov Úněšov Marie Nechutná Rozvoj regionu Výbor partnerství
Obec Útvina Útvina Ing. Lenka Straková Rozvoj regionu Člen MAS
Město Bochov Bochov Miroslav Egert Rozvoj regionu Kontrolní komise
Město Bečov nad Teplou Bečov nad Teplou Miroslav Nepraš
Rozvoj regionu Člen MAS
0
0
0
s2sdefault