Jednací řád valného shromáždění členů – ke stažení ZDE

Seznam členů MAS je platný k 6. 12. 2018

Valné shromáždění členů je nejvyšším orgánem MAS Kraj živých vod, z. s. Členem valného shromáždění jsou všichni členové místního partnerství – jedná se tedy o nejpočetnější orgán MAS. Každý člen má při rozhodování jeden hlas. Valné shromáždění členů se schází nejméně jednou ročně, v případě potřeby i častěji. Pravomoci orgánu vycházejí se stanov MAS Kraj živých vod, z. s.

31 členů

Název subjektu Sídlo/obec Jméno zástupce subjektu pro MAS Zájmová skupina Postavení a funkce v MAS
Probitas, s.r.o. Teplá Vladimír Erps Zemědělství a lesnictví Výbor partnerství
ARBO - zahranictví s.r.o Všeruby Miroslav Falkenauer Zemědělství a lesnictví Člen MAS
Václav Škalda Bezvěrov Václav Škalda Zemědělství a lesnictví Člen MAS
Lesní společnost Bečov s.r.o Bečov nad Teplou Ing. Petr Kužvart Zemědělství a lesnictví Výběrová komise
Zahrada Teplá s.r.o. Teplá Ing. Petr Šindelář Zemědělství a lesnictví Člen MAS
Úněšovský statek a.s. Úněšov Jiří Vaněk Zemědělství a lesnictví Výběrová komise
Farma Otročín a.s. Otročín Richard Tintěra Zemědělství a lesnictví Kontrolní komise
Statek Dlouhá Lomnice s.r.o. Bochov Ing. Petr Kužvart Zemědělství a lesnictví Člen MAS
Pod Střechou, z.s. Toužim Jiří Schierl Kulturní a přírodní dědictví Člen MAS
Ing. Jiří Šindelář Bečov nad Teplou Ing. Jiří Šindelář Cestovní ruch Člen MAS
Olga Haláková
Bečov nad Teplou
Olga Haláková
Cestovní ruch Výbor partnerství
ZO ČSOP Berkut Teplá Ing. Jiří Šindelář Kulturní a přírodní dědictví Výbor partnerství
Jaroslav Větrovec Teplá Jaroslav Větrovec Kulturní a přírodní dědictví Člen MAS
Kanonie premonstrátů Teplá Teplá Filip Zdeněk Lobkowitz Kulturní a přírodní dědictví Kontrolní komise
Správa CHKO Slavkovský les Mariánské Lázně Ing. Jindřich Horáček, Ph.D. Kulturní a přírodní dědictví Člen MAS
Úterský spolek BART Úterý Tomáš Kaiser Kulturní a přírodní dědictví Výbor partnerství
TJ Sokol Teplá Teplá Martin Klepal Sport a volný čas dětí a mládeže Člen MAS
ZŠ a MŠ Bezvěrov Bezvěrov Mgr. Hana Žemličková Sport a volný čas dětí a mládeže Výběrová komise
Golf klub Teplá Teplá Ivana Jančarová Sport a volný čas dětí a mládeže Výběrová komise
Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje Cheb Ing. Josef Ciglanský Živnostník – řemeslník Člen MAS
Ing. Václav Kotlaba Úněšov Ing. Václav Kotlaba Živnostník – řemeslník Výbor partnerství
Ing. Kateřina Bečková Otročín Ing. Kateřina Bečková Živnostník – řemeslník Člen MAS
Roman Veselovský Teplá Roman Veselovský Živnostník – řemeslník Výbor partnerství
Svazek obcí Slavkovský les Teplá Marie Šašková Rozvoj regionu Výběrová komise
Svazek obcí Krašov Krsy Jan Orosz Rozvoj regionu Výbor partnerství
Obec Kolová Kolová Ing. Václav Kellner Rozvoj regionu Člen MAS
Město Krásné Údolí Krásné Údolí Ing. Martin Frank Rozvoj regionu Výbor partnerství
Obec Úněšov Úněšov Marie Nechutná Rozvoj regionu Výbor partnerství
Obec Útvina Útvina Ing. Lenka Straková Rozvoj regionu Člen MAS
Město Bochov Bochov Miroslav Egert Rozvoj regionu Kontrolní komise
Město Bečov nad Teplou Bečov nad Teplou Miroslav Nepraš
Rozvoj regionu Člen MAS
0
0
0
s2sdefault