Pracovní skupiny

Pracovní skupiny pro přípravu Integrované strategie území

Pracovní skupinu pro přípravu ISÚ nominovala a schválila valná hromada MAS Kraj živých vod, z.s. na své výroční schůzi 11. prosince 2012, která se konala v Toužimi.

Členové PS ISÚ:

Ing. Jindřich Horáček, Ph.D- Správu CHKO Slavkovský les
Bc. Martin Frank – starosta města Krásné údolí,
Vladimír Erps – Probitas s.r.o.
Václav Škalda – zemědělec
P. Zdeněk Filip Lobkowicz OPraem.
Jiří Schierl – Pod střechou o.s.
Jaroslav Větrovec – fyzická osoba

V rámci PS ISÚ vznikla také čtyři témata pro širokou veřejnost. Každé téma má svého koordinátora, který je zodpovědný za přípravu setkání těchto podskupin PS ISÚ.

Koordinátoři pro tématická setkání s veřejností

Život na vsi - Pracovní skupina zaměřená na rozvoj obcí, zkvalitnění občanské vybavenosti, územní plánování, infrastrukturu v obcích. Komunitní centra, vzdělávání a projekty v oblasti životního prostředí s ohledem na CHKO.

koordinátoři – Ing. Jiří Šindelář, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
                            
Kamila Prchalová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podnikání na venkově - Pracovní skupina zaměřená na podporu drobných řemeslníků a malých podniků v obcích, možnosti rozvoje zemědělských podniků, podpora podnikání a snižování nezaměstnanosti v regionu, sociální podnikání.

koordinátor – Kateřina Kolářová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.